Står du inför ett investerings- beslut, till exempel inköp av nytt eller begagnat fordon? ÅFA Finans har lösningen för dig!

Läs mer →

Kontakta oss

Kontakta oss för mer information idag

ÅFA AB

Fagerstagatan 6
163 53 Spånga

Tel: 08-687 44 00
Fax: 08-687 44 90
E-post: kontakt@afaab.se
Öppettider: Mån-fre: 08.00 - 16.30
Organisationsnummer: 556063-7075

ÅFA Drivmedel

Tommy Åström
  • Drivmedelschef
  • 08-687 44 46
  • tommy.a@afaab.se
Peter Nilsson
  • Drivmedelssäljare
  • 08-687 44 45
  • peter.n@afaab.se
Hans Lundgren
  • Drivmedelssäljare
  • 08-687 44 44
  • hans.l@afaab.se
Lena van den Berg
  • Kreditadministratör
  • 08-687 44 11
  • lena.b@afaab.se

ÅFA Vd/administration

Mia Sjögren
  • Vd
  • 08-687 44 10
  • mia.s@afaab.se
Lena van den Berg
  • Ekonomi
  • 08-687 44 11
  • lena.b@afaab.se
Cecilia Bergh
  • Marknadsföring
  • 08-687 44 34
  • cecilia.b@afaab.se

ÅFA Redovisning

Cecilia Mats-Ers
  • Redovisningskonsult
  • 08-687 44 32
  • cecilia.m@afaab.se
Cecilia Bergh
  • Aukt. Redovisningskonsult
  • 08-687 44 34
  • cecilia.b@afaab.se
Carla Barsoum
  • Redovisningskonsult
  • 08-687 44 35
  • carla.b@afaab.se
Eva Ekblom
  • Redovisningskonsult
  • 08-687 44 36
  • eva.e@afaab.se
Gulizar Yasir
  • Redovisningskonsult
  • 08-687 44 38
  • gulizar.y@afaab.se
Mia Sjögren
  • Aukt. Redovisningskonsult
  • 08-687 44 10
  • mia.s@afaab.se

ÅFA Finans

Lena van den Berg
  • 08-687 44 11
  • lena.b@afaab.se

Vill ni veta mer?

Maila eller ring oss så bokar vi in ett möte där vi diskuterar era behov och önskemål.