Kontakta oss

Kontakta oss för mer information idag
Finansering

Står du inför ett investerings- beslut, till exempel inköp av nytt eller begagnat fordon? ÅFA Finans har lösningen för dig!

Läs mer →

ÅFA AB

Fagerstagatan 6
163 53 Spånga

TEL: 08-687 44 00
FAX: 08-687 44 90
E-POST: kontakt@afaab.se
ÖPPETTIDER: Mån-fre: 08.00 - 16.30
ORGANISATIONSNUMMER: 556063-7075

 

ÅFA Drivmedel

Tommy Åström

  • Drivmedelschef
  • 08-687 44 46
  • tommy.a@afaab.se

Peter Nilsson

  • Drivmedelssäljare
  • 08-687 44 45
  • peter.n@afaab.se

Hans Lundgren

  • Drivmedelssäljare
  • 08-687 44 44
  • hans.l@afaab.se

Lena van den Berg

  • Kreditadministratör
  • 08-687 44 11
  • lena.b@afaab.se

ÅFA Vd/administration

Mia Sjögren

  • Vd
  • 08-687 44 10
  • mia.s@afaab.se

Lena van den Berg

  • Ekonomi
  • 08-687 44 11
  • lena.b@afaab.se

Cecilia Bergh

  • Marknadsföring
  • 08-687 44 34
  • cecilia.b@afaab.se

ÅFA Finans

Lena van den Berg

  • 08-687 44 11
  • lena.b@afaab.se

ÅFA Redovisning

Cecilia Suurkuusk

  • Aukt. Redovisningskonsult Srf
  • 08-687 44 32
  • cecilia.s@afaab.se

Eva Sönnerfors

  • Aukt. Redovisningskonsult Srf
  • 08-687 44 33
  • eva.s@afaab.se

Cecilia Bergh

  • Aukt. Redovisningskonsult Srf
  • 08-687 44 34
  • cecilia.b@afaab.se

Carla Barsoum (föräldraledig)

  • Redovisningskonsult
  • 08-687 44 35
  • carla.b@afaab.se

Eva Ekblom

  • Redovisningskonsult
  • 08-687 44 36
  • eva.e@afaab.se

Gulizar Yasir

  • Redovisningskonsult
  • 08-687 44 38
  • gulizar.y@afaab.se

Mia Sjögren

  • Aukt. Redovisningskonsult Srf
  • 08-687 44 10
  • mia.s@afaab.se